Movies
Ratings
219
Ice Age: The MeltdownRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.5
WindstruckRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 1.0
Innocent StepsRated ★ 1.0
You Are My SunshineRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
ChawRated ★ 1.0