Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0