Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0