Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 2.0
EricRated ★ 3.0
BootsRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
One DayRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Everything Sucks!Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 4.0