Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0