Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The PittRated ★ 4.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0- Lee Sang That Lee SangRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5