Movies
Ratings
332
MoonlightRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.5
CliffhangerRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.0
Juvenile OffenderRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
Talk to HerRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
Mutt BoyRated ★ 2.5
Rough PlayRated ★ 3.5