Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0