Movies
Ratings
76
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Pit and the PendulumRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 1.0
Another FamilyRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
DamageRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0