Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Sadako 3DRated ★ 2.5
The Grudge 2Rated ★ 3.5- The Haunted House ProjectRated ★ 2.5
UnfriendedRated ★ 3.5
The GrudgeRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0