Titles you rated
 Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5 Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
 Nagi's Long VacationRated ★ 5.0 Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
 Your Home is My BusinessRated ★ 4.0 Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0 Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
 deleRated ★ 4.0 deleRated ★ 4.0
 Shinjuku SevenRated ★ 3.0 Shinjuku SevenRated ★ 3.0
 The Public EnemyRated ★ 4.0 The Public EnemyRated ★ 4.0
 Fake NewsRated ★ 3.5 Fake NewsRated ★ 3.5
 Chio's School RoadRated ★ 5.0 Chio's School RoadRated ★ 5.0
 Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0 Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
 Ms. JusticeRated ★ 4.0 Ms. JusticeRated ★ 4.0
 The Confidence Man JPRated ★ 5.0 The Confidence Man JPRated ★ 5.0
 From Miyamoto to YouRated ★ 4.5 From Miyamoto to YouRated ★ 4.5
 Avengers Social ClubRated ★ 5.0 Avengers Social ClubRated ★ 5.0
 ArgonRated ★ 4.5 ArgonRated ★ 4.5
 StrangerRated ★ 5.0 StrangerRated ★ 5.0
 Designated SurvivorRated ★ 4.5 Designated SurvivorRated ★ 4.5
- Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 5.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0