Series
Ratings
22
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0