Movies
Ratings
1060
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
My Dearest, Like a Cherry BlossomRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.5
ConfessionRated ★ 3.0
Drawing CloserRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0