Movies
Ratings
727- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
- HeroRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5