Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0