Movies
Ratings
416
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0