Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
MovingRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5