Movies
Ratings
198
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
RRRRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0