Series
Ratings
13
Lost in AustenRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Tomorrow VictoryRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.0- In the FleshRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5