Movies
Ratings
16
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 3.0