Series
Ratings
302
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5