Titles you rated
- WishRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0