Titles you rated
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.5
- Initial D: Fifth StageRated ★ 4.0
- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5
SeirenRated ★ 3.0
Love and LiesRated ★ 4.0
NEW GAME!!Rated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0