Series
Ratings
26- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0