Movies
Ratings
371
MinionsRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Because I Love YouRated ★ 3.0
FilthRated ★ 2.5
Dirty GrandpaRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5