Movies
Ratings
779
Jackass 3.5Rated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 3.5
Final Flight of the OsirisRated ★ 3.0
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
The Princess BrideRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.5
The Man Next DoorRated ★ 2.5
Life of Hollywood KidRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 3.5
Solomon's Perjury 1: SuspicionRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 2.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 3.0