Titles you rated
A Song to the SunRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0