Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.5
MaRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 2.0
ParadiseRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0- Too Many VillainsRated ★ 2.0
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0