Series
Ratings
51
SK8 the InfinityRated ★ 4.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
BartenderRated ★ 4.0
Tokujo Kabachi!!Rated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Kamen Rider OOORated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Black PeanRated ★ 3.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 4.0
Nee Sensei, Shiranai No?Rated ★ 3.0
Kamen Rider GaimRated ★ 3.5