Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0