Movies
Ratings
102
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5