Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5