Movies
Ratings
56
An EducationRated ★ 3.5
Paranoid ParkRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
Sunshine CleaningRated ★ 3.5
JunebugRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
9 SongsRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.5
New York, I Love YouRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0