Titles you rated
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
American NightmareRated ★ 3.5
Call My AgentRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.5
Call My AgentRated ★ 4.5
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 2.0
Twice Upon a TimeRated ★ 1.5
Young SheldonRated ★ 4.0
MovingRated ★ 2.5
EasyRated ★ 3.5
EasyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0