Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0