Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 5.0
The VillagersRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.5
MasterRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
MetamorphosisRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5