Movies
Ratings
253
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 0.5
Sing StreetRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0