Series
Ratings
25
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
You and MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0