Series
Ratings
20
SignalRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5