Titles you rated
My FamilyRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- My Fair Princess IIIRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5- Ojamajo Doremi Dokkān!Rated ★ 3.5
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 3.5
Magical DoReMi #Rated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- New my fair PrincessRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0