Movies
Ratings
22
The HandmaidenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0