Series
Ratings
37
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5- The LoverRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0