Movies
Ratings
150
A MuseRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 1.0
xXxRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0