Movies
Ratings
222
LucyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
JoyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
The Flowers of WarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0