Series
Ratings
19
Dream HighRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0