Series
Ratings
67
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5