Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 1.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Doomsday BookRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 0.5
SecretRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5