Titles you rated
Tantei Gakuen QRated ★ 1.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.5- 도라에몽 17기Rated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5