Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0