Titles you rated
White ChristmasRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
 
Come Back AliveRated ★ 5.0
One Fine DayRated ★ 5.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
 
Beyond the CloudsRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.0- IslandRated ★ 3.5
 
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
 
PianoRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5